Kurzy osvětlení

UPOZORNĚNÍ - V současné době, z důvodu nařízení vlády proti šíření SARS CoV-2, kurzy nepořádáme


K čemu jsou kurzy dobré
Naše kurzy správného osvětlení jsou jedinečná možnost, jak se dozvědět v ucelené formě informace, které byste jinak hledali na internetu a v odborné literatuře velmi obtížně a dlouho. Dozvíte se základní pojmy o zdrojích, o jejich vlastnostech a vhodnosti použití daného zdroje. Díky tomuto dostanete možnost velkou měrou změnit vliv osvětlení na cirkadiální cykly. Důležité totiž není to, jak svítidlo vypadá, ale jak skutečně svítí. A stejně jako u jiných věcí, ne každý zdroj se hodí do každé místnosti. Důležitým faktorem jsou teplota chromatičnosti, účinnost nebo také velmi často podceňovaná věrnost podání barev. Toto vše a mnohem více Vám kurz pomůže pochopit a ovládnout ve Váš prospěch a lepší světelnou pohodu Vás i celé Vaší domácnosti či kanceláře.

Jak kurzy probíhají
Kurzy jsou maximálně pro 10 - 12 účastníků (5-6 párů) a začínají v 18:00

Kurzy probíhají v našem showroomu v Sázavské ulici. Myslíme si, že výklad je velmi důležité podpořit také názornými ukázkami, proto Vám většinu výkladu také názorně předvedeme a vysvětlíme.
Kurz vede osobně Hynek Medřický, který má s osvětlením více jak dvacetileté zkušenosti.

Cena kurzu .................. 1 200 Kč včetně DPH
Cena pro partnera ........    300 Kč včetně DPH*
* je možné s sebou vzít pouze jednoho partnera

Zaplacením a účastí na kurzu Vám vzniká 30% sleva na světelný plán. Další informace o našich službách naleznete na tomto odkazu

Pro koho je kurz určen
Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco o správném osvětlení a použití světla. Pokud rekonstruujete nebo stavíte, neexistuje lepší způsob jak se dozvědět, podle čeho svítidla později vybírat.

Nákup kurzů je také vhodný pro zaměstnavatele, který chce mít v práci odpočaté a díky správnému osvětlení také výkonnější zaměstnance.

Cena takového kurzu je 826Kč bez DPH/osoba*
*Minimálně 8 účastníků.

V případě zájmu doporučujeme kontaktovat přímo Hynka Medřického.

Zakoupení kurzů a výběr termínů provedete na našem e-shopu.

Na jakékoliv Vaše dotazy ohledně kurzů rád odpoví Hynek Medřický na telefonním čísle 602 281 531

Kurzy